Dom Pomocy Społecznej Dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych serwis informacyjny
STRONA GŁÓWNA
  • Dane adresowe
  • Charakterystyka Domu
  • Dni i godziny otwarcia
  • Struktura organizacyjna
  • Regulamin DPS
  • Statut DPS
  • GOSPODARKA FINANSOWA
  • Mienie jednostki
  • Zamówienia aktualne
  • Zamówienia archiwalne
  • SPRAWY ORGANIZACYJNE
  • Zarządzenia
  • Ogłoszenia o naborze
  • Wyniki konkursów
  • Ogłoszenia i komunikaty
  • REJESTRY, EWIDENCJE, ARCHIWA
  • Rejestry / Ewidencje / Archiwa
  • PORADNIK INTERESANTA
  • Wykaz pracowników uprawnionych do załatwiania spraw
  • Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
  • Serwis
  • rejestr zmian
  • statystyki odwiedzin
  • instrukcja obsługi
  • redakcja BIP
  • administracja stroną BIP
  • PORADNIK INTERESANTA   \  WYKAZ PRACOWNIKóW UPRAWNIONYCH DO ZAłATWIANIA SPRAW

      wykaz pracowników

    Do załatwiania spraw wynikających z zajmowanego stanowiska oraz przydzielonego zakresu obowiązków są uprawnieni:

    Dyrektor Domu Grażyna Jakubczyk

    e-mail grazynajakubczyk@dps.radom.pl

    Główna Księgowa Maria Kubasiewicz

    e-mail mariakubasiewicz@dps.radom.pl

    Kierownik Działu Opiekuńczo-Terapeutycznego

    Małgorzata Kuc  e-mail  malgorzatakuc@dps.radom.pl

    Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego

    Krzysztof Błędowski e-mail krzysztofbledowski@dps.radom.pl

    Pracownik socjalny Grażyna Nowocień

    e-mail grazynanowocien@dps.radom.pl

    Administrator Jolanta Panek e-mail  jolantapanek@dps.radom.pl

    Intendent Lidia Sobierajska e-mail   lidiasobierajska@dps.radom.pl

    Zaopatrzenie Bogdan Religa e-mail  bogdanreliga@dps.radom.pl

    Księgowość

    Anna Napora e-mail  annanapora@dps.radom.pl

    Agata Siara e-mail   agatasiara@dps.radom.pl

    Artur Babula e-mail arturbabula@dps.radom.pl

      udostępnił Krzysztof Błędowski dnia 2011-10-20 inf |  zmiany |  statystyki |  góra 


    Biuletyn Informacji Publicznej Domu Pomocy Społecznej Dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych v1.0 góra